Електрична енергія

Постачання електричної енергії

Постачання електричної енергії cпоживачам — суб’єктам господарювання — основний напрямок діяльності компанії  на ринку електричної енергії. Ціна електричної енергії визначається сторонами за результатами переговорів із споживачем в залежності від обсягу споживання, добового графіку споживання електричної енергії, можливостей споживача щодо оплати за спожиту електричну енергію.

Укладання договору постачання електричної енергії з ТОВ «СОЛІПАУЕР» гарантує споживачу переваги:
1. Стабільне постачання електричної енергії.
2. Ціна електричної енергії враховує особливості споживача та є вигідною, стабільною, прогнозованою.
3. Порядок оплати враховує особливості платіжоспроможності споживача та є гнучким.
4. Умови з оплати небалансів  є прозорими та гнучкими.
5. Припинення та обмеження постачання електричної енергії  враховує особливості споживача.
6. Правова підтримка споживача з питань постачання електричної енергії.
7. Спільне прогнозування обсягів споживання та мінімізація небалансів.
8. Діджитілізація процесів обміну інформацією.

Нормативно-правові акти, що регулюють діяльність на ринку електричної енергії

Постанови НКРЕКП

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій.

Компанія  намагається вирішити всі спори та розбіжності шляхом переговорів.

У випадку виникнення будь-яких спірних питань, Ви маєте право звернутися до Компанії  за адресою: місто Київ, вулиця Василя Липківського Митрополита, будинок 45, офіс 402,  у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, за телефоном +38(066) 969-76-05  або на електронну пошту: info@solipower.com.ua.

Відповідальна  особа  Компанії за розгляд скарг та розв’язання спорів шляхом переговорів –  Яценко Яна Миколаївна, заступник директора з правових питань.

Компанія розглядає скарги у строки та за процедурою відповідно до законодавства України.

У разі недосягнення згоди щодо спірних питань шляхом переговорів Ви маєте право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне  регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг  чи його територіального підрозділу та/або передати спір на вирішення суду.

Врегулювання спорів Національною комісією, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг  чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого ним порядку (ПОСТАНОВА НКРЕКП від 05.02.2019  № 156 «Про затвердження Порядку врегулювання спорів, що виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг») 

Звернення до Національної комісії, що здійснює державне  регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг  чи його територіального підрозділу не позбавляє  права на вирішення спору в судовому порядку.

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів

Цей Порядок визначає процедуру надання інформації про загрозу електробезпеці  і створений для оперативного реагування та  швидкої локалізації подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ АБО СВІДКІВ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ ЧИ АВАРІЇ, ЯКА СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ

 1. Строк подачі інформації —  негайно;
 2. Інформація подається:

працівниками — безпосередньому керівнику працівника або іншій уповноваженій особі на підприємстві;

споживачами — зателефонувати за номером +38(066)-969-76-05.

 1. Порядок дій.

У випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві необхідно:

— тримати безпечну відстань від місця події (у випадку замикання на землю чи падіння дерева на проводи повітряних ліній безпечна відстань становить не ближче 8 метрів);

— сповістити про небезпеку оточення, запобігти наближенню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин, та негайно зателефонувати за номером  +38(066) 969-76-05.

ДІЇ КЕРІВНИКІВ АБО ІНШИХ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ НА ПІДПРИЄМСТВІ У РАЗІ ОТРИМАННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ЧИ АВАРІЮ, ЯКА СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ

 1. Строк подачі інформації — негайно;
 2. Інформація подається:

— у разі пожежі на об’єктах: повідомити за допомогою засобів зв`язку відділ цивільного захисту, пожежної безпеки та мобілізаційної роботи, чергового диспетчера РЕМ, ОДС, та зателефонувати за номером 101, при необхідності викликати швидку медичну допомогу за номером 103;

 1. Порядок дій:

—  керівники (уповноважені особи) на місцях мають оцінити ситуацію і визначити наслідки від настання нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеці, організувати за необхідності надання першої медичної допомоги, прийняти невідкладні заходи з недопущення подібних подій.

Для запобігання та уникнення  смертельних електротравм, категорично забороняється:

 • Наближатись до обірваних електропроводів ближче 8 метрів;
 • Доторкатися до металевих та залізобетонних опор;
 • Залазити на опори повітряних ліній електропередач, тим більше намагатись зняти електропровід;
 • Дозволяти дітям залазити на дерева, що ростуть під проводами ліній електропередач;
 • Перебувати поблизу дерев, гілля яких розрослося і торкається дротів електромереж,  збирати урожай з цих дерев;
 • Зводити будь-які будови, складати дрова, солому тощо, розпалювати багаття під проводами електроліній і повітряними вводами будинків;
 • Кидати дріт або будь-які інші предмети на проводи повітряних ліній електропередач;
 • Встановлювати металеві стояки для телевізійних антен поблизу ліній електропередач;
 • Розташовувати ігрові майданчики, а також проводити ігри під повітряними лініями, запускати повітряних зміїв поблизу повітряних ліній та гратися біля електричних установок;
 • Наїжджати транспортом на опору лінії електропередач.

ПОТРІБНО ЗНАТИ ТА ПАМЯТАТИ

 • Якщо людина потрапила під напругу, необхідно негайно вимкнути електроприлад чи електроустановку та невідкладно викликати лікаря;
 • У разі неможливості швидкого вимкнення електроустановки необхідно вжити заходів до відділення потерпілого від струмоведучих частин, до яких він торкається. При цьому в будь-яких випадках той, хто надає допомогу, не повинен доторкатися до потерпілого та до струмоведучих частин без належних засобів захисту. При звільненні від дії електричного струму та наданні першої допомоги потерпілому э важливою кожна хвилина;
 • Використання з пошкодженою ізоляцією увімкнених в електромережу електроламп, електроприладів, телерадіоапаратури на відкритому повітрі може стати причиною електротравми, тому що земля — провідник електричного струму.